KAVOS APARATŲ NUOMA BIURAMS:

Kiekvienas verslas vertas mėgautis gera kava biure!

Todėl tiekiame biurams šviežio skrudinimo kavą ir kavos aparatus. Išanalizavę biuro poreikius, prie jų pritaikome ir kavos aparatus, kad sprendimai būtų optimalūs. Kadangi biurų poreikiai skirtingi, galime pasiūlyti mažus, vidutinio dydžio bei galingus didelius kavos aparatus gaminačius pieniškus gėrimus iš natūralaus arba sauso pieno. FRANKE kavos aparatai labiau skirti naudojimui su natūraliu pienu, o ANIMO kavos aparatai gali būti naudojami tiek su sausu, tiek su natūraliu pienu. Mažesniems biurams dažnai montuojami Jura bei Philips kavos aparatai. Sumontavus kiekvieną aparatą, jį sukalibruojame atitinkamai kavos rūšiai ir apmokome klientus nauodotis bei tinkamai prižiūrėti įrangą.

 

 

ŠVIEŽIA KAVA BIURAMS:

Pagrindiniai kokybiniai reikalavimai, kuriuos keliame kavai yra jos sudėtis, kilmė ir šviežumas. Mūsų tiekiama kava yra skrudinama Lietuvoje, todėl visada yra šviežia. Vietinis skrudinimas mus leidžia būti lankstiems kliento skonio poreikiams ir greitai reaguoti situacijoje. HotCup kavos asortimentas nuolat pasipildo naujomis kavos rūšimis, tad vis atrandame kažką naujo ir tuo dalinamės su mūsų kavos mėgėjais. Šviežiai skrudintą kava rekomenduojame suvartoti ne vėliau nei per 3 mėnesius, nors iš tiesų vartojimui tinkama ji nemažiau 12 mėnesių.

 

 

KAVOS DEGUSTACIJOS IR EDUKACINĖS PROGRAMOS

Gera kava biure - mūsų pagrindinė misija. Žinios apie kavą yra lyg neišsiamiamas šaltinis, tad patys nuolatos semiamės žinių, tobulinamės ir tą patį organizuojame savo esamiems klientams. Kai turime įdomių naujienų visada norisi jomis dalintis, todėl rengiame naujos kavos degustacijas, baristų mokymus, kavos ragavimus ( coffee cupping ) ir edukacines programas klientų biuruose.

 

 

KAVOS APRATŲ APTARNAVIMAS BEI REMONTAS

Mūsų kvalifikuoti technikai operatyviai atlieka kavos aparatų aptranavimo bei remonto darbus. Gamintojų mokymai padeda nuolat kelti mūsų techninių žinių lygį todėl 99% kavos aparatų sutrikimų yra pašalinami net ir kliento biure per maksimaliai trumpą laiką. Esant sudėtingesnio gedimo atvejui sugedęs aparatas keliauja į mūsų dirbtuves, o klientui tuoj pat sumontuojamas pakaitinis kavos aparatas. Greita reakcija mums leidžia užtrikrinti, kad niekam nepritrūktų kavos puodelio.