Šiandieniniame pasaulyje kava nebėra tik puodelis karšto gėrimo. Kavos kultūra reiškia daug daugiau, nei vien troškulio numalšinimą. Augant kavos kultūrai, vis dažniau dėmesys atkreipiamas į kavos kokybę, kava tampa neatsiejama darbo bei poilsio kultūros dalimi. Todėl ypatingai svarbu skirti pakankamai dėmesio tinkamos kavos pasirinkimui, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį.

HotCup dar nuo 2014 metų savo klientams padeda pasirinkti jų lūkesčius ir skonį atitinkančią šviežio skrudinimo kavą iš įvairių pasaulio regionų, pasirūpina sklandžiu kavos tiekimu, užtikrina produkto kokybę.

 

HotCup metė iššūkį įsigalėjusiai nuomonei, kad gerą kavą gali paruošti tik patyręs barista naudodamas stebuklingą ir sudėtingą mechaninį aparatą. Mes tikime, kad kiekvienas tiek namie, tiek darbe gali mėgautis gera kava, jei tik naudojami geri produktai: šviežia kava ir šviežias pienas. Nesvarbu, kokiai kavai teikiate pirmenybę – lengvesnio ar stipresnio skrudinimo pupelėms ar maltai kavai – HotCup pasirūpins, kad jus pasiektų pačio šviežiausio skrudinimo kava. Kavos rinka tikrai labai gausi produktų įvairove. HotCup ekspertai skyrė ne vienerius metus atsirinkti geriausius kavos skurdintojus, sukurti įvairių klientų skonius atitinkančius unikalius kavos mišinius.           

Nesvarbu, ar jums patinka automatiniai kavos aparatai, malantys ir gaminantys kavą vienu mygtuko paspaudimu, ar jūs renkatės mechaninį kavos aparatą, kuris reikalauja daugiau laiko, dėmesio ir specifinių žinių, mes rasime, ką jums pasiūlyti. Rinkoje atstovaujame vienus didžiausių kavos apartų gamintojų Europoje – FRANKEANIMO, EGRO, PHILIPS, VICTORIA ARDUINO. Įvertinsime jūsų asmeninius ar jūsų biuro poreikius, pasiūlysime išsinuomoti ar įsigyti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį kavos aparatą, supažindinsime su aparto naudojimosi instrukcija, pasirūpinsime jo valymu, technine priežiūra.

  

Mūsų klientai visada ieško geriausios kokybės ir geriausio sprendimo. Mes dirbame „vieno langelio“ principu – pasirūpinsime ne tik geriausia kava bei jos priedais, tinkamiausiu kavos gaminimo aparatu, bet ir pasiūlysime švaraus vandens sprendimus jūsų biurui ar namams. Vandens kokybė daro didžiulę įtaką ne tik jūsų sveikatai, bet ir kavos skoniui bei kokybei.  

 

HotCup – puodelis tobulos kavos!